הקוד השומרי יוצא לדרך

אנחנו מאמינים שחינוך יכול לשנות את העולם. בגלל זה החלטנו ליצור תוכנות ניהול מידע יפות ונוחות לשימוש, שישחררו אתכם להתעסק במה שחשוב באמת. אחרי שלוש שנים של הכנות, אנחנו יוצאים לדרך חדשה ומרגשת!

לפני שלוש שנים התחלנו את המסע המדהים הזה. אנשי חינוך מתנועת הבוגרים של השומר הצעיר שנפגשים יחד סביב מכנה משותף - תשוקה ליצירה טכנולוגית. התאהבנו בתחושה הזאת של ליצור דבר חדש בעולם, ולתת לאחרים לשחק איתו, להשתמש בו, ולהנות ממנו. דבר שלא היה קיים קודם, עכשיו מאפשר לאנשים לעשות דברים חדשים. היה חשוב לנו להמשיך בדרך הזאת, ולעשות את זה יחד, כקבוצה. ללמוד אחד מהשני, לעבוד יחד, ולהבין יחד את המערב הפרוע שהוא העולם הוירטואלי, עולם מקביל וחסר גבולות ועולם שלנו, שיש לנו את החופש ליצור ולעצב אותו כרצוננו. מתוך המקום שלנו כאנשי חינוך שנמצאים בשטח, התחלנו ליצור כלים שיעזרו לנו ולאנשים כמונו:
מטווח מפורסמים - גרסה לטלפון של משחק שמאפשרת לכולם להשתתף
מחולל קבלות שבת - אתר שמאפשר יצירה של קבלות שבת לפי נושאים שניתן לשתף
תעודות לביה''ס בחריש - אתר שדרכו אפשר ליצור תעודות שתואמות פדגוגיה אנושית, ללא ציונים
המטה - ניהול נוכחות וכוח אדם בצורה מהירה, נוחה ומאובטחת
שחקי - מאגר ענק של משחקים שאפשר לשחק עם חניכים וחניכות (בשלבי פיתוח) 
ועוד פרויקטים קטנים רבים... 
מהעבודה על הפרויקטים האלה למדנו המון על עבודה בצוות, פיתוח פרויקטים, התנהלות מול לו''זים, קשר עם משתמשי הקצה, ואפילו מצאנו כמה לקוחות משלמים כדי להתניע את החלום שלנו - למצות את הפוטנצאיל האדיר והלא ממומש שנמצא בחיבור בין טכנולוגיה לחינוך. אנחנו אנשי שטח, שמכירים ומבינים את חייו של המחנך הפורמלי והבלתי פורמלי. לא יצאנו מיחידות מחשבים מיוחדות, אלא התמקצענו דרך עבודה קשה של פיתוח כלי עזר לחינוך שלנו. כיום, העבודות שלנו כבר מדברות בעד עצמן. אנחנו מזמינים אתכם להסתכל על מגוון הפרויקטים שלנו, וליצור איתנו קשר כדי שנוכל להתאים לכם את מגוון הכלים שלנו שיחזירו את ההתעסקות בחינוך עצמו למרכז העשייה שלכם.
טכנולוגיה | חינוך | השומר הצעיר | חברתי